Ettevõttest

DSV on üleilmne transpordi- ja logistikateenuste pakkuja. Meil on kontoreid rohkem kui 70 riigis ning rahvusvaheline partnerite ja esinduste võrgustik, tänu millele saame osutada teenuseid kogu maailmas. Tõhusad professionaalsed lahendused, mida ettevõtte 23 000 töötajat pakuvad, võimaldasid DSV-l saavutada 2014. aastal üleilmse tulu kuus ja pool miljardit eurot.

Meie organisatsioon on jagatud kolmeks allüksuseks.

About DSV - three divisions

DSV Road

Ligikaudu 9 000 töötajaga DSV Road on üks kolmest Euroopa juhtivast logistikafirmast. Rohkem kui 17 000 veoautot on valmis vedama teie kaupu kiirelt, tõhusalt, paindlikult ja keskkonnasäästlikult üle kogu Euroopa.

 

DSV Air & Sea

DSV Air & Sea pakub terves maailmas alternatiivmarsruute ja paindlikku graafikut ning leiab lahenduse ka kõige keerulisematele logistilistele nõuetele. Meie 7 000 töötajat lähetavad igal aastal rohkem kui 830 000 konteinerit kaupa meretranspordi ja 280 000 tonni kaupa lennutranspordi teel.

 

DSV Solutions

DSV Solutions teeb oma klientidega koostööd, et kujundada ja koostada logistikalahendusi, pakkudes tegevuse ja kulude tõhusama korralduse kaudu lisaväärtust. Meil töötab üle 6 000 inimese ning haldame üle 130 laohoone, mille pindala on kokku 2 300 000 m2

 

 

Me kasutame küpsiseid statistika eesmärgil ja reklaami suunamiseks meilt ja meie partneritelt. Klikkides meie veebisaidil nõustute te küpsiste kasutamisega eelpool mainitud tingimustel. Rohkem infot meie küpsiste kasutamise põhimõtete kohta (sealhulgas kuidas nõusolek tagasi võtta). Tutvu meie küpsiste kasutamise põhimõttetega Close