open/close

Suurklienditeenindus

DSV kliendihaldur on kliendi saadik DSV-s, kelle ülesanne on olla kursis kliendi äriga, võideldes nende vajaduste eest nii DSV-s kui logistikaturul ning pakkuda seeläbi kliendile isiklikku ja paindlikku teenust lihtsustades kliendi igapäevatööd.


Evelina Särg

Evelina Särg
Suurkliendi osakonna juhataja

tel 654 8138
mob 514 5301
evelina.sarg@ee.dsv.com

Taavi Tamtik

Taavi Tamtik
Kliendihaldur

tel 659 9964
mob 516 7299
taavi.tamtik@ee.dsv.com

Õnne Oidermaa

Õnne Oidermaa
Kliendihaldur

tel 730 0512
mob 515 1135
onne.oidermaa@ee.dsv.com

Jana Laur

Jana Laur
Kliendihaldur

tel 730 0514
mob 517 5904
jana.laur@ee.dsv.com

Tuuli Prangli

Tuuli Prangli
Kliendihaldur

tel 654 8114
mob 510 9714
tuuli.prangli@ee.dsv.com

Kaili Kaisla

Kaili Kaisla
Kliendihaldur

tel 659 9938
mob 591 10954
kaili.kaisla@ee.dsv.com

Mari-Liis Lilleleht

Mari-Liis Lilleleht
Kliendihaldur

tel 65 999 56
mob 50 283 01
mari-liis.lilleleht@ee.dsv.com

Grete Ihaste
Kliendihaldur

tel 654 8126
mob 539 29877
grete.ihaste@ee.dsv.com

Annika Arro
Kliendihaldur

tel 730 0515
mob 534 46146
annika.arro@ee.dsv.com

Mariell Juursalu

Mariell Juursalu
Kliendihaldur

tel 730 0513
mob 5395 94 95
mariell.juursalu@ee.dsv.com

Marina Mahhova

Marina Mahhova
Assistent

tel 6548 164
mob 5018 713
marina mahhova@ee.dsv.com

Kristi Jalak

Kristi Jalak
Kliendihaldur (Lapsepuhkusel)

tel 654 8143
mob 518 3828
kristi.jalak@ee.dsv.com

Maarja Räbin

Maarja Räbin
Kliendihaldur (Lapsepuhkusel)

tel 730 0511
mob 509 2013
maarja.rabin@ee.dsv.com

Siret Jakobson

Siret Jakobson
Kliendihaldur (Lapsepuhkusel)

tel 65 481 51
mob 50 29 247
siret.jakobson@ee.dsv.com

Merlin Kütimaa

Merlin Kütimaa
Kliendihaldur  (Lapsepuhkusel)

tel 654 8152
mob 525 7115
merlin.kutimaa@ee.dsv.com

Me kasutame küpsiseid statistika eesmärgil ja reklaami suunamiseks meilt ja meie partneritelt. Klikkides meie veebisaidil nõustute te küpsiste kasutamisega eelpool mainitud tingimustel. Rohkem infot meie küpsiste kasutamise põhimõtete kohta (sealhulgas kuidas nõusolek tagasi võtta). Tutvu meie küpsiste kasutamise põhimõttetega Close