open/close

Suurklienditeenindus

Osakonna ülesanne on pakkuda klientidele isiklikku ja paindlikku teenust ning lihtsustada nende igapäevatööd, suheldes meie ettevõttega erinevates küsimustes isikliku kliendihalduri kaudu.
Evelina Särg

Evelina Särg
Suurkliendi osakonna juhataja

tel 654 8138
mob 514 5301
evelina.sarg@ee.dsv.com

Kristi Jalak

Kristi Jalak
Klienditeenindaja

tel 654 8143
mob 518 3828
kristi.jalak@ee.dsv.com

Taavi Tamtik

Taavi Tamtik
Klienditeenindaja

tel 659 9964
mob 516 7299
taavi.tamtik@ee.dsv.com

Mariana Tsäko

Mariana Tsäko
Klienditeenindaja

tel 73 005 13
mob 50 74 278
mariana.tsako@ee.dsv.com

Õnne Oidermaa

Õnne Oidermaa
Klienditeenindaja

tel 730 0512
mob 515 1135
onne.oidermaa@ee.dsv.com

Jana Laur

Jana Laur
Klienditeenindaja

tel 730 0514
mob 517 5904
jana.laur@ee.dsv.com

Tuuli Prangli

Tuuli Prangli
Klienditeenindaja

tel 654 8114
mob 510 9714
tuuli.prangli@ee.dsv.com

Kaili Kaisla

Kaili Kaisla
Klienditeenindaja

tel 659 9938
mob 591 10954
kaili.kaisla@ee.dsv.com

Mari-Liis Lilleleht

Mari-Liis Lilleleht
Klienditeenindaja

tel 65 481 70
mob 50 283 01
mari-liis.lilleleht@ee.dsv.com

Female

Annika Arro
Klienditeenindaja

tel 73 005 15
mob 53 446 146
annika.arro@ee.dsv.com

Merlin Kütimaa

Merlin Kütimaa
Klienditeenindaja (Lapsepuhkusel)

tel 654 8152
mob 525 7115
merlin.kutimaa@ee.dsv.com

Maarja Räbin

Maarja Räbin
Klienditeenindaja (Lapsepuhkusel)

tel 730 0511
mob 509 2013
maarja.rabin@ee.dsv.com

Siret Jakobson

Siret Jakobson
Klienditeenindaja (Lapsepuhkusel)

tel 65 481 51
mob 50 29 247
siret.jakobson@ee.dsv.com

Me kasutame küpsiseid statistika eesmärgil ja reklaami suunamiseks meilt ja meie partneritelt. Klikkides meie veebisaidil nõustute te küpsiste kasutamisega eelpool mainitud tingimustel. Rohkem infot meie küpsiste kasutamise põhimõtete kohta (sealhulgas kuidas nõusolek tagasi võtta). Tutvu meie küpsiste kasutamise põhimõttetega