open/close

Müügiosakond

Peeter Luht

Peeter Luht
Müügidirektor

tel 659 9962
mob 511 2169
peeter.luht@ee.dsv.com

Tanel Vaarmann

Tanel Vaarmann
Müügi- ja turundusjuht

tel 659 9914
mob 530 06149
tanel.vaarmann@ee.dsv.com

Ivar Maripuu

Ivar Maripuu
Müügijuht ja kohaliku transpordi osakonna juhataja

tel 654 8100
mob 530 36353
ivar.maripuu@ee.dsv.com

Veiko Artel

Veiko Artel
Müügijuht

tel 659 9934
mob 522 3751
veiko.artel@ee.dsv.com

August Tillo

August Tillo
Müügijuht

tel 654 8150
mob 507 2904
august.tillo@ee.dsv.com

Gerli Pihelgas
Müügijuht

tel 65 482 71
mob 53465 906
gerli.pihelgas@ee.dsv.com 

Mairold Suuder
Müügijuht

tel 6548 272
mob 56814 235
mairold.suuder@ee.dsv.com

Me kasutame küpsiseid statistika eesmärgil ja reklaami suunamiseks meilt ja meie partneritelt. Klikkides meie veebisaidil nõustute te küpsiste kasutamisega eelpool mainitud tingimustel. Rohkem infot meie küpsiste kasutamise põhimõtete kohta (sealhulgas kuidas nõusolek tagasi võtta). Tutvu meie küpsiste kasutamise põhimõttetega Close