open/close

TTO poliitika

DSV Transport AS, kelle põhitegevuseks on rahvusvaheliste maantee-, lennu- ja merevedude ekspedeerimine, tolli-, lao- ja logistikateenused, on võtnud endale kohustuse olla oma tegevustes ettevaatlik ja hooliv oma lepingupartnerite, külastajate, töötajate ning kõigi teiste suhtes, keda meie tegevused mõjutavad. 


DSV Transport AS juhtkond aktsepteerib kohustust järgida organisatsioonile kohaldatavaid õigusakte ja teisi organisatsiooni poolt tunnustatavaid nõudeid, mis seonduvad organisatsiooni TTO alaste ohtudega. Aktsepteerime samuti vigastuste ja haigestumise vältimise kohustumust ning TTO juhtimissüsteemi ning TTO toimivuse pideva parendamise kohustumust.

Meie organisatsiooni olulisemad TTO alased prioriteedid on järgmised: 

1.    Tõsta töötajate TTO alaste teadmiste taset.
2.    Parandada töötajate olmetingimusi.
3.    Tähtsustada TTO alaseid ennetavaid tegevusi.
4.    Soodustada avatud suhtlust ja konsultatsioone ning töötajaskonna kaasahaaratust TTO    alastes küsimustes, aidates sellega kaasa riskide vähendamisele.
5.    Olla TTO alase tegevusega eeskujuks oma koostööpartneritele

Käesolev poliitika on teatavaks tehtud kõigile organisatsiooni kontrolli all töötavatele isikutele ning on kättesaadav kõikidele huvipooltele nõudmisel meie ettevõtte kontoris.

Käesolev poliitika vaadatakse üle ning vajadusel kaasajastatakse vähemalt kord aastas juhtkonnapoolse ülevaatuse käigus.


Jaan Lepp
DSV Transport AS
Juhatuse esimees

Me kasutame küpsiseid statistika eesmärgil ja reklaami suunamiseks meilt ja meie partneritelt. Klikkides meie veebisaidil nõustute te küpsiste kasutamisega eelpool mainitud tingimustel. Rohkem infot meie küpsiste kasutamise põhimõtete kohta (sealhulgas kuidas nõusolek tagasi võtta). Tutvu meie küpsiste kasutamise põhimõttetega Close