open/close

Kohalik transport

Pakume kogu Eesti piires uksest ukseni veoteenuseid. Erikokkulepped vastavalt kliendi vajadustele, kuna täiendavad autod liiguvad erinevatel marsruutidel.

Liiniveod Eesti

Tallinnast väljumisega - tellimused estitada hiljemalt kell 14:00.
Kauba pealevõtmine toimub 14:00-17:00, olenevalt asukohast.
Kaup toimetatakse kätte järgmisel tööpäeval (va saared).

Mujalt Eestist väljumisega - tellimused esitada hiljemalt kell 10:00.
Kauba pealevõtmine toimub 12:00–15:00, olenevalt asukohast.
Kaup toimetatakse kätte järgmisel tööpäeval.

Liiniveod Tallinn

Kaup kätte nelja tunniga tööpäva piires.

Treilerveod

Täis- ja osakoormate vedu

Ivar Maripuu

Ivar Maripuu
Müügijuht ja kohaliku transpordi osakonna juhataja

tel 654 8100
mob 530 36353
ivar.maripuu@ee.dsv.com

Thomas Roosmann

Thomas Roosmann
Veokorraldaja Tallinn ja Harjumaa

tel 659 9931
mob 508 4972
thomas.roosmann@ee.dsv.com

Tarmo Sepp
Veokorraldaja Järvamaa, Viljandimaa, Valgamaa, Raplamaa, Pärnumaa, Läänemaa, saared

tel 654 8137
mob 530 55262
tarmo.sepp@ee.dsv.com

Jaanus Remmel

Jaanus Remmel
Veokorraldaja Jõgevamaa, Tartumaa, Põlvamaa, Võrumaa

tel 659 9995
mob 530 11280
jaanus.remmel@ee.dsv.com

Kaspar Pahla

Kaspar Pahla
Veokorraldaja Lääne-Virumaa, Ida-Virumaa

tel 659 9959
mob 511 9958
kaspar.pahla@ee.dsv.com

Liivo Blei

Liivo Blei
Veokorraldaja Treilerveod

tel 659 9982
mob 502 7774
liivo.blei@ee.dsv.com

Heiki Mäe

Heiki Mäe
Veokorraldaja

tel 65 481 16
gsm 50 36 208
heiki.mae@ee.dsv.com

Karlis Strazdin

Karlis Strazdin
Veokorraldaja

gsm 58873728
karlis.strazdin@ee.dsv.com

Janec Pärna

Janec Pärna
Treilerite hooldus ja korrashoid

tel 659 9977
mob 516 3590
janec.parna@ee.dsv.com

Priit Peljo

Priit Peljo
Treilerite spetsialist-kontrollija

tel 654 8140
mob 517 9063
priit.peljo@ee.dsv.com

Maret Kauna
Klienditeenindaja

tel 6548 130 
mob 5568 9389
maret.kauna@ee.dsv.com

Me kasutame küpsiseid statistika eesmärgil ja reklaami suunamiseks meilt ja meie partneritelt. Klikkides meie veebisaidil nõustute te küpsiste kasutamisega eelpool mainitud tingimustel. Rohkem infot meie küpsiste kasutamise põhimõtete kohta (sealhulgas kuidas nõusolek tagasi võtta). Tutvu meie küpsiste kasutamise põhimõttetega Close
Küsi hinda