open/close

Kohalik transport

Uksest ukseni veoteenused kõikjale Eestis 24h jooksul

Tarnime kaupu Eestisiseselt igapäevaselt enam kui 100 autoga. Toimetame Sinu kliendile nii pisipakke kui grupikaupa ja osakoormaid ning täiskoormaid. Alati hiljemalt laadimisele järgneval tööpäeval. Vajadusel pakume ka kiiremaid lahendusi.

24h teenus

Tallinnast laetav kaup:
Tellimused esitada hiljemalt kell 14:00 (Hiiumaa 11.00).
Tallinna tarnete kaupade laadimised tellimusele järgneval hommikul, otsetarnetega kauba saajale.
Muu Eesti kaupade laadimised kell 14:00-17:00. Saadetised toimetame Sinu kliendile järgmise tööpäeva lõunaks.

Mujalt Eestist laetav kaup
Tellimused esitada hiljemalt kell 10:00.
Kauba pealevõtmine toimub 12:00-15:00. Saadetised toimetame Sinu kliendile järgmisel tööpäeval.

Sama päeva tarne

Sama päeva tarne Tallinnas, nelja tunni (4h) jooksul tellimuse saamisest.
Mujal Eestis vastavalt kokkuleppele.

Treilerveod

Täis- ja osakoormate veod üle Eestis, nii alustel kui lahtiselt laetavale kaubale. Pakume ka vajaduste-võimaluste printsiibil projektipõhiseid erikokkuleppeid ja veograafikuid. 


Ivar Maripuu

Ivar Maripuu
Müügijuht ja kohaliku transpordi osakonna juhataja

tel 654 8100
mob 530 36353
ivar.maripuu@ee.dsv.com

Thomas Roosmann

Thomas Roosmann
Veokorraldaja Tallinn ja Harjumaa

tel 659 9931
mob 508 4972
thomas.roosmann@ee.dsv.com

Tarmo Sepp

Tarmo Sepp
Veokorraldaja Järvamaa, Viljandimaa, Valgamaa, Raplamaa, Pärnumaa, Läänemaa, saared

tel 654 8137
mob 530 55262
tarmo.sepp@ee.dsv.com

Jaanus Remmel

Jaanus Remmel
Veokorraldaja Jõgevamaa, Tartumaa, Põlvamaa, Võrumaa

tel 659 9995
mob 530 11280
jaanus.remmel@ee.dsv.com

Kaspar Pahla

Kaspar Pahla
Veokorraldaja Lääne-Virumaa, Ida-Virumaa

tel 659 9959
mob 511 9958
kaspar.pahla@ee.dsv.com

Alvin Lees

Alvin Lees
Veokorraldaja

tel 65 481 60
mob 53 029 555
alvin.lees@ee.dsv.com

Kaspar Pahla

Marite Rõõm
Veokorraldaja

tel 654 8161
mob 566 11225
marite.room@ee.dsv.com

Liivo Blei

Liivo Blei
Veokorraldaja treilerveod Tallinna ja Harjumaa

tel 659 9982
mob 502 7774
liivo.blei@ee.dsv.com

Heiki Mäe

Heiki Mäe
Veokorraldaja treilerveod Muu Eesti

tel 65 481 16
mob 50 36 208
heiki.mae@ee.dsv.com

Janec Pärna

Janec Pärna
Treilerite hooldus ja korrashoid

tel 659 9977
mob 516 3590
janec.parna@ee.dsv.com

Priit Peljo

Priit Peljo
Treilerite spetsialist-kontrollija

tel 654 8140
mob 517 9063
priit.peljo@ee.dsv.com

Maret Kauna

Maret Kauna
Klienditeenindaja

tel 6548 130 
mob 5568 9389
maret.kauna@ee.dsv.com

Me kasutame küpsiseid statistika eesmärgil ja reklaami suunamiseks meilt ja meie partneritelt. Klikkides meie veebisaidil nõustute te küpsiste kasutamisega eelpool mainitud tingimustel. Rohkem infot meie küpsiste kasutamise põhimõtete kohta (sealhulgas kuidas nõusolek tagasi võtta). Tutvu meie küpsiste kasutamise põhimõttetega Close
Küsi hinda