Saksamaa transport

DSV Saksamaa esindused

 DSV Saksamaa esindused

DSV AS-il on üle 20 aastane edukas kogemus Saksamaa suuna kaubavedudel. Meie ekspediitorid korraldavad iganädalaselt uksest-ukseni vedusid Eestist Saksamaale ja Saksamaalt Eestisse. Seda nii osakoormatele kui täiskoormatele, nii pakikaubale kui alusekaubale. Kauba korje ja kohaletoimetus toimub vastavalt vajadusele, nii otsetarnena kui kasutades DSV Saksamaa kõrgetasemelist terminalide võrgustikku.
DSV Saksamaa esindused: Hamburg, Westerkappeln, Krefeld, Aschaffenburg, Schwieberdingen, Nuremberg, Hannover.

SAKSAMAA TARNEGRAAFIK


Kristi Kiili

Kristi Kiili
Kliendihaldur, Müük eksport

tel 65 999 23
mob 50 59 121
kristi.kiili@ee.dsv.com

Janek Veltmann

Janek Veltmann
Veokorraldaja eksport

tel 65 481 32
mob 50 73 313
janek.veltmann@ee.dsv.com

Alar Agukas

Alar Agukas
Veokorraldaja import DE1 - DE5

tel 6548 165
mob 5340 9069
alar.agukas@ee.dsv.com

Kati Karras

Kati Karras
Veokorraldaja import DE6 - DE0

tel 65 481 42
mob 53 933 540
kati.karras@ee.dsv.com

Jelena Shobanova
Veokorraldaja import

tel 65 481 68
mob 53 638 481
jelena.shobanova@ee.dsv.com

Madis Leisner

Madis Leisner
Osakonna juhataja, Müük import

tel 65 481 47
mob 55 624 438
madis.leisner@ee.dsv.com

Küsi hinda