open/close

Ajaliselt määratud veod

Olgugi, et lennutransport on kiireim tavakauba veoliik, on ka siin omad reeglid, millega peab arvestama.

Tähtis on teadvustada, et kui ei ole eraldi kirjalikult kokkulepitud teisiti, siis ei vastuta ekspediitor kauba sihtkohta toimetamisel võimaliku hilinemise eest (nt lennufirma broneeringute või transiitmarsruuti muutus). Lennuliinid annavad endast parima, et saadetis jõuaks sihtkohta õigeaegselt, kuid ei võta vastutust, kui mingisugustel põhjustel planeeritud saabumine hilineb. Veolepingu (AWB) järgi on kohustus kaup kohale toimetada võimalikult kiiresti mõistliku aja jooksul, vastavalt võimalustele (reasonable dispatch).

Tarnekiiruse ja-kindluse tõstmiseks, pakuvad lennufirmad erinevaid “prioriteet” teenuseid, et tagada saabumise täpsust. Neid kaupasid käsitletakse EELISJÄRJEKORRAS tavasaadetiste ees, transiitaeg on lühem ja  hilinemise võimalus on minimaalne.

 

Me kasutame küpsiseid statistika eesmärgil ja reklaami suunamiseks meilt ja meie partneritelt. Klikkides meie veebisaidil nõustute te küpsiste kasutamisega eelpool mainitud tingimustel. Rohkem infot meie küpsiste kasutamise põhimõtete kohta (sealhulgas kuidas nõusolek tagasi võtta). Tutvu meie küpsiste kasutamise põhimõttetega Close
Küsi hinda