open/close

Lennutransport

Lennutransport on kiireim ja lühima transiitajaga veoliik tavakauba transportimiseks.

Suurima eelisena teiste transpordiliikide ees võimaldab lennutranspordi kasutamine minimaalsete laovarude hoidmist ja vähendada käibevarade külmutamist laoseseisu. Varude efektiivsus on tagatud sellega, et tellitakse väiksemaid kogused tihedamalt, vastavalt klientide tellimustele.

Kui meretranspordiga on transiitaeg Kaug-Idast või Ameerikast 4-6 nädalat, siis lennutranspordi puhul ca 4-6 päeva, Euroopa ca 3-4 päeva. Lõplik transiitaeg ja veotingimused palume kokku leppida veokorraldajaga (vt ka “ajaliselt määratud veod”) Väide, et lennutransport on väga kallis, on sageli ekslik, sest alati tuleb arvesse võtta kõiki argumente, sealhulgas klientide rahulolu, pakutava sortimendi vastavust hetke turuolukorrale ja käibevarade kordajat. Tehnoloogia erakordselt kiire areng ja klientide suuremad nõudmised paindlikkusele, eeldab tihedas konkurentsis püsimiseks rohkem lennutransporti kasutama.

DSV Transport on kõigi suuremate Eestis esindatud lennukompaniide kaubaveo müügiagent ning tunnustatud IATA (International Airtranport Association) e Rahvusvaheline Lennutranspordi Assotsiatsiooni poolt ametlikuks IATA kaubaveo agendiks.

Me kasutame küpsiseid statistika eesmärgil ja reklaami suunamiseks meilt ja meie partneritelt. Klikkides meie veebisaidil nõustute te küpsiste kasutamisega eelpool mainitud tingimustel. Rohkem infot meie küpsiste kasutamise põhimõtete kohta (sealhulgas kuidas nõusolek tagasi võtta). Tutvu meie küpsiste kasutamise põhimõttetega Close
Küsi hinda