open/close

Aitame Tiigril suureks saada

Aitame ehitada juba lendavat lennukit.

Lansseerides enam kui 300 uut toodet nädalas on selgelt tegu keeruka ja väljakutseid pakkuva tarneaehlaga. Omades 500 poodi 25 riigis ning avades uusi poode iganädalaselt vajab Flying Tiger Copenhagen hästi toimivat, paindlikku ja usaldusväärset logistikapartnerit. Flying Tiger valis oma üleilmseks logistikapartneriks DSV.

Me ehitame lennukit hetkel kui see on juba õhus ja lendab, seega me vajame professionaalset abi, nentis Lars Syberg, Tarneahela direktor Fliyng Tiger Copenhagen

Asutatud 1995 aastal on Flying Tiger Copenhagen, samuti tuntud kui Tiger või TGR, Taani disaintoodete hulgimüüja kes valmistab omanäoliseid veidraid ja kiirelt muutuva kollektsiooniga taskukohase hinnaga tooteid.

Läbi ajaloo on nende ärimudel muutunud odavast unikaalseks, üldisest disainiga toodeteks ning spontaansest läbimõeldud tootevalikuks.

Kui helistame homme DSV-sse ja ütleme, et vajame ladu Singapuris, siis eeldame et neil oleks valmis ja toimiv ladu pakkuda 20 nädalaga

Lars Syberg, Tarneahela direktor Fliyng Tiger Copenhagen

Flying Tigeril aastane kasv 50% on üheltpoolt eelis, aga samas ka puudus. Suurimad väljakutsed, millega Flying Tiger silmitsi seisab, on vähendada tarneaegu, täiustada prognoose ja sisseostu mahtusid ning hinnata riske.

DSV paindlikus ja võimaluste skaala olid need faktorid, mis andsid Flying Tigerile kindluse valida DSV.

DSV on ennast tõestanud ning on suuteline üles ehitama uue poe tarneahela nõutud 20 nädalaga, ükskõik kus maailma otsas.

Esimene pood USA’s New York-is

DSV on aidanud Flying Tiger-il luua tarneahel nende esimese poe avamiseks Ameerika Ühendriikides. DSV seadis sisse uue logistikakeskuse septsiaalselt Flying Tiger-i vajadustele New Jersys, et sealt teenindada kogu USA ida-rannikut arvestades firma tuleviku laienemisplaane antud regioonis. Uus logistikakeskus aitab laiendada ka DSV-l äri antud regioonis, seega partnerlus Flying Tiger-iga on selge ja hea näide mõlemapoolsest võidust.

Flying Tiger usaldas DSV-le kõik oma logistikategevused antud regioonis nii õhu kui mereveo ning laonduse ja distributsiooni. See ei olnud Flying Tiger-i jaoks mitte üksnes võimalus saada kõik teenused ühest kohast, vaid võimaldas neil saavutada täieliku ülevaate kogu nende väärtusahelast. Tulem: sujuv teostus ja tugev alus toetamaks Flying Tiger-i kasvu ambitsioone Ameerika Ühendriikide turul.

Tiger

Ettevõte on Taani disainpoodide kett mida omab Zebra A/S. Iga lokaalne Tiger-i pood on ühisettevõteMida omab 50-50 printsiibi alusele Zebra A/S ja lokaalne partner. Poodide nimeks on “TGR” Rootsis ja Norras, “Flying Tiger” Hollandis, Belgias, Jaapanis ja USA-s ning “Tiger” ülejäänud maailmas.

Võtke meiega ühendust, kui soovite lisateavet.

Küsi hinda / esita tellimus