open/close

Uus Euroopa Liidu tolliseadustik

Muudatused Euroopa Liidu tollieeskirjades

1. mail 2016 jõustus Euroopa Liidu uus tolliseadustik (UCC). Lisaks sellele, et liidu uue tolliseadustikuga muudetakse praegu kehtivaid eeskirju kaasneb uue seadustikuga palju olulisi muudatusi, millest kõik importijad ja eksportijad peavad olema teadlikud. Selles lühiülevaates keskendume viiele olulisemale teemale, et te saaksite hinnata nende võimalikku mõju oma tarneahelale.

“…tolliväärtusega seotud muudatuste mõte on tõsta imporditavate kaupade väärtust ja suurendada sellega saadavat tulu. Paljudel ettevõtetel võib olla soov seda mõju minimeerida ning oma tarneahelat finantskaalutlustel ümber kujundada.”

Teised ülevaates käsitletavad teemad on: muudatused litsentsitasude käsitlemisel ja volitatud ettevõtjate eeskirjade muudatused.

Laadige alla lühiülevaade uuest euroopa liidu tolliseadustikust
Me kasutame küpsiseid statistika eesmärgil ja reklaami suunamiseks meilt ja meie partneritelt. Klikkides meie veebisaidil nõustute te küpsiste kasutamisega eelpool mainitud tingimustel. Rohkem infot meie küpsiste kasutamise põhimõtete kohta (sealhulgas kuidas nõusolek tagasi võtta). Tutvu meie küpsiste kasutamise põhimõttetega Close
Küsi hinda / esita tellimus