open/close

Veosekindlustus

On see formaalsus või vajadus?

Kindlustus pakub katet suhteliselt ulatuslikule kahjule, mida tuleb ette suhteliselt harva. Kuid kuidas on vedajate või ekspediitorite õigusliku vastutusega? Selles lühiülevaates kirjeldatakse nende kahe erinevusi ning see aitab teil otsustada, kas tuleks osta kindlustus.

Et lugeda kõike, mida teil kaaluda tuleb, täitke paremal asuv vorm ning allalaadimislink ilmub teie ekraanile ja teie e-kirjakasti.

Järgnevalt pilguheit mõnele kaalutlusele.

Tarneklauslid ja vastutus

Tarneklauslite eeskirjades kirjeldatakse vedude ja kohaletoimetamisteenuste ostja ja müüja vastastikuseid õigusi ja kohustusi. Tarneklauslites selgitatakse, kes mille eest maksab. Samuti sätestatakse seal, kes vastutab teel olevate kaupade kahjustuste või kaotsimineku eest.

Arvestuslik rahaühik SDR

Mis on SDR ja milleks seda kasutatakse?

Üldmereavarii

Mis on üldmereavarii ja millal sellest lähtutakse?


*
*
Me kasutame küpsiseid statistika eesmärgil ja reklaami suunamiseks meilt ja meie partneritelt. Klikkides meie veebisaidil nõustute te küpsiste kasutamisega eelpool mainitud tingimustel. Rohkem infot meie küpsiste kasutamise põhimõtete kohta (sealhulgas kuidas nõusolek tagasi võtta). Tutvu meie küpsiste kasutamise põhimõttetega Close
Küsi hinda / esita tellimus