Ettevõttest

DSV on üleilmne transpordi- ja logistikateenuste pakkuja. Meil on kontoreid rohkem kui 75 riigis ning rahvusvaheline partnerite ja esinduste võrgustik, tänu millele saame osutada teenuseid kogu maailmas. Tõhusad professionaalsed lahendused, mida ettevõtte 47 000 töötajat pakuvad, võimaldasid DSV-l saavutada 2018. aastal üleilmse käibe üle üheteist miljardi dollari.

Meie organisatsioon on jagatud kolmeks allüksuseks.

About DSV - three divisions

DSV Road

DSV Road on üks kolmest Euroopa juhtivast logistikafirmast. Rohkem kui 20 000 veoautot on valmis vedama teie kaupu kiirelt, tõhusalt, paindlikult ja keskkonnasäästlikult üle kogu Euroopa.

 

DSV Air & Sea

DSV Air & Sea pakub terves maailmas alternatiivmarsruute ja paindlikku graafikut ning leiab lahenduse ka kõige keerulisematele logistilistele nõudmistele. Meie töötajad lähetavad igal aastal rohkem kui 1 400 000 TEU-d kaupa meretranspordi ja 650 000 tonni kaupa lennutranspordi teel.

 

DSV Solutions

DSV Solutions teeb oma klientidega koostööd, et kujundada ja koostada logistikalahendusi, pakkudes tegevuse ja kulude tõhusama korralduse kaudu lisaväärtust. Me haldame üle 400 laohoone, mille pindala on kokku 5 000 000 m2.