open/close

Suurklienditeenindus

Suurkliendi osakonna eesmärk on pakkuda operatiivset infovahetuse teenust, mille olulisimaks kriteeriumiks on sujuv ja üllatustevaba veokorralduse protsess.
DSV kliendihaldur on kliendi saadik DSV-s, kelle ülesanne on olla kursis kliendi äriga, võideldes nende vajaduste eest nii DSV-s kui logistikaturul ning pakkuda seeläbi kliendile isiklikku ja paindlikku teenust lihtsustades kliendi igapäevatööd. 


Merlin Kütimaa

Merilin Mats
Juhtivhaldur 

tel 65 48 150
mob 588 79510
merilin.mats@ee.dsv.com

Mari-Liis Lilleleht

Mari-Liis Lilleleht
Kliendihaldur-müügiassistent

tel 65 999 56
mob 50 283 01
mari-liis.lilleleht@ee.dsv.com

Evelina Särg

Evelina Särg
Kliendihaldur-müügiassistent

tel 654 8138
mob 514 5301
evelina.sarg@ee.dsv.com

Õnne Oidermaa

Õnne Oidermaa
Kliendihaldur

tel 730 0512
mob 515 1135
onne.oidermaa@ee.dsv.com

Taavi Tamtik

Taavi Tamtik
Kliendihaldur

tel 659 9964
mob 516 7299
taavi.tamtik@ee.dsv.com

Jana Laur

Jana Laur
Kliendihaldur

tel 730 0514
mob 517 5904
jana.laur@ee.dsv.com

Merlin Kütimaa

Merlin Kütimaa
Kliendihaldur 

tel 654 8152
mob 525 7115
merlin.kutimaa@ee.dsv.com

Annika Arro

Annika Arro
Kliendihaldur

tel 730 0515
mob 534 46146
annika.arro@ee.dsv.com

Mariell Juursalu

Mariell Juursalu
Kliendihaldur

tel 730 0513
mob 5395 94 95
mariell.juursalu@ee.dsv.com

Nataliia Nefjodova

Nataliia Nefjodova
Kliendihaldur

tel 654 8278
mob 534 54985
nataliia.nefjodova@ee.dsv.com

Marina Mahhova

Marina Mahhova
Assistent

tel 6548 164
mob 5018 713
marina mahhova@ee.dsv.com

Kaili Kaisla

Kaili Kaisla
Kliendihaldur (Lapsepuhkusel)

tel 659 9938
mob 591 10954
kaili.kaisla@ee.dsv.com

Kristi Jalak

Kristi Jalak
Kliendihaldur (Lapsepuhkusel)

tel 654 8143
mob 518 3828
kristi.jalak@ee.dsv.com

Maarja Räbin

Maarja Räbin
Kliendihaldur (Lapsepuhkusel)

tel 730 0511
mob 509 2013
maarja.rabin@ee.dsv.com

Siret Jakobson

Siret Jakobson
Kliendihaldur (Lapsepuhkusel)

tel 65 481 51
mob 50 29 247
siret.jakobson@ee.dsv.com

Tanel Vaarmann

Tanel Vaarmann
Müügi- ja turundusjuht Suurkliendi osakonna juhataja

tel 659 9914
mob 530 06149
tanel.vaarmann@ee.dsv.com