open/close

Lennutransport

Lennutransport on kiireim ja lühima transiitajaga veoliik tavakauba transportimiseks.

Suurima eelisena teiste transpordiliikide ees võimaldab lennutranspordi kasutamine minimaalsete laovarude hoidmist ja vähendada käibevarade külmutamist laoseseisu. Varude efektiivsus on tagatud sellega, et tellitakse väiksemaid kogused tihedamalt, vastavalt klientide tellimustele.

Kui meretranspordiga on transiitaeg Kaug-Idast või Ameerikast 4-6 nädalat, siis lennutranspordi puhul ca 4-6 päeva, Euroopas ca 3-4 päeva. Lõplik transiitaeg ja veotingimused palume kokku leppida veokorraldajaga (vt ka ajaliselt määratud veod). Väide, et lennutransport on väga kallis, on sageli ekslik, sest alati tuleb arvesse võtta kõiki argumente, sealhulgas klientide rahulolu, pakutava sortimendi vastavust hetke turuolukorrale, säilituskulusid ja käibevarade kordajat. Tehnoloogia erakordselt kiire areng ja klientide suuremad nõudmised paindlikkusele eeldab tihedas konkurentsis püsimiseks rohkem lennutranspordi kasutamist.

DSV AS on kõigi suuremate Eestis esindatud lennukompaniide kaubaveo müügiagent ning tunnustatud IATA (International Airtranport Association) e Rahvusvaheline Lennutranspordi Assotsiatsiooni poolt ametlikuks IATA kaubaveo agendiks.

Küsi hinda