open/close

Sprint Under Armour eesmärkide poole

Fast footworksi uus logistikakeskus õigeaegselt töös ja valmis tegudeks.

“DSV korraldas sissetuleva kaubavoo protseduurid 24 tunniga, mis täitis kõik meie parimad ootused”, ütles Frank van Overbeek, kes on Under Armour operatiivjuht Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika suundadel.

Van Overbeek on samuti vaimustatud DSV lühikestest transiidiaegadest, mida DSV pakub Under Armouri kolme erineva divisioni tellimusvoole – hulgimüük, distribuutorid ja e-kaubandus. “Kokkulepitud kvaliteedi mõõtmise indikaatoriks (KPI) on sissetuleva kauba läbilaksevõime ajad, mida jälgime ja arutame DSV-ga igakuistel kohtumistel”, lisas Van Overbeek

Under Amrour on tootnud kõrge kvaliteediga spordirõivaid ja jalanõusid alates 1996 aastast, missiooniga muuta kõik atleedid paremaks ‘to make all athletes better’. “See hõlmab kõiki hobispordi harrastajaid nagu ka mina ise”, selgitab Van Overbeek. Under Armour, mis on asutatud endise Ameerika jalgpalluri Kevin Plank-i poolt, tegi DSV laoteenustega tutvust juba 2010 aastal. “Kohtusime DSV-ga meie uue logistikapartneri otsingutel. Nad pakkusid selgelt parimat hinna ja kvaliteedi suhet ning meil oli hea tunne nii DSV kui ettevõtte kui ka nende töötajate vastu.”

 

Lühikesed tarneajad

See oli tunne mis ei petnud meie ootusi, sest väga lühikese aja jooksul – kolme kuni nelja kuuga – oli DSV kolinud kõik Under Armouri laoseisu oma Venlo logistikakeskusesse ning kogu operatsioon toimis ja toimib korrektselt. Veelgi enam, DSV IT meeskond pakkus suurepärast tuge Under Armouri IT osakonnale Baltimore-s, isntalleerides sama süsteemi nende Manhattan-i lattu ning pakkus välja ka täiendavad ettepanekud edasisteks arenguteks.

DSV tõestas et nad on igati valmis ja võimelised kaasama piisavalt tööjõudu arvestamaks meie vajadusi  - mis on meie jaoks eluliselt oluline faktor. Kõigele lisaks on nad ka paindlikud oludes, kus meie äri kasvab ebatavaliselt kiiresti.

Frank van Overbeek, Under Armour

Kindlus

“Võin julgelt kinnitada, et DSV-l on selge arusaam vajadustest mida Under Armor teenuselt ootab. Samuti aitab sujuvale koostööle kaasa asjaolu, et mõlemal meie ettevõttel on sarnane korporatiivkultuur,” järeldab Frank van Overbeek.

Võtke meiega ühendust, kui soovite lisateavet.

Esita tellimus