open/close

Tõsine logistika lapsemänguks

Kuidas jõuavad mänguasjad turule

Kõikjal maailmas suurt populaarsust võitnud Hatchimalsi mänguasjad olid 2016. aastal laste kõige oodatumad jõulukingid. 


DSV on aidanud Hatchimalse tootval ettevõttel Spin Master laiendada oma äritegevust Ühendkuningriigis alates 1990. aastate algusest. Ja kuna UTi läks 2016. aasta alguses DSV omandusse, on Spin Master DSV klient nii Põhja-Ameerikas kui ka Euroopas. Nii osalesidki Spin Masteri ja DSV olulisemad töötajad Californias toimunud kolmepäevases töötoas.

Kõik meie koostööpartnerid peavad olema uuendusmeelsed

       Chris J. Jackson, Spin Masteri asepresident tarneahela valdkonnas

Üks näide sellisest uuendusest on kaupade vahendamine, mis tähendab, et mänguasjade edasimüüjad ei hoia turustatavat kaupa tingimata enda laos. Selle asemel toimetatakse lelud ostjateni otse DSV logistikakeskusest, kuigi kliendile jääb mulje, et kõik toimingud tegi edasimüüja. Veel väärib esiletõstmist väljaminevate saadetiste mahu suurenemine 20% ning see, et DSV-l on tellimused pakitud ja kättetoimetamiseks valmis juba nende väljasaatmiseks kokku lepitud ajavahemiku esimesel päeval.

Tuginedes Californias peetud töötoa edule, korraldati sarnane üritus ka Ühendkuningriigis, kus on nüüd koostatud tegevuskava Spin Masteri laienemise haldamiseks. See hõlmab täiustatud elektroonilist andmevahetust (EDI), laohaldussüsteemi optimeerimist ja skannerite laialdasemat kasutamist tellimuste koostamisel. „Spin Masteri edu peamine nurgakivi on arendada mõlemapoolset kasu toovaid koostöösuhteid,“ märkis Chris J. Jackson.

Lähemalt Spin Masterist

Hatchimalside tootja Spin Master asutati 1994. aastal Kanadas. Ettevõte toodab ka paljusid muid mänguasju, näiteks Zoomer Chimpi, Air Hogsi ja Paw Patrolit.

Kui Spin Masteris alustati planeerima tegevusi laste meelelahutusvaldkonnas, mõistsid firma asutajad, et nad suudavad oma konkurentidega – palju suuremate ettevõtete hästi sissetöötatud kaubamärkidega – võistelda vaid siis, kui töötavad välja ja pakuvad uuenduslikke tooteid, mis löövad laineid klientide seas ja paistavad tavapärasel mänguasjaturul silma. Võttes eeskujuks asutajaid, kes löövad endiselt firma äritegevuses aktiivselt kaasa, on Spin Masteri ettevõttekultuuris kesksel kohal loomingulisus, koostöö ja pühendumus.

http://www.spinmaster.com/    

Võtke meiega lisateabe saamiseks ühendust

Esita tellimus